دانلود Total War: ATTILA - بازی جنگ های بزرگ: آتیلا
(94/4/7) تغییرات:

این نسخه شامل تمامی افزونه های (DLCs) منتشر شده تا به امروز است.

مجموعه بازی Total War از آن دسته از مجموعه بازی هایی است که با نوآوری های شرکت بزرگ و مطرح SEGA به یکی از بزرگترین مجموعه بازی های استراتژی تبدیل شده است. این مجموعه بازی با انتشار بازی های بزرگ و کاملا تحسین شده ای مثل ناپلئون، رم و جنگ های قرون وسطی نام خود را در میان مجموعه بازی های بزرگ ثبت کرد. داشتن جزئیات بالا، منطقی بودن سبک بازی و جدی بودن پیامدهای اعمال بازیکنان در بازی، آمیختن دو سبک اصلی بازی های استراتژی (نوبتی و غیر نوبتی)، شبیه سازی فوق العاده ابزارهای جنگی از روی مدل های واقعی موجود در موزه ها و استفاده از شخصیت ها و نقشه های واقعی تاریخی این بازی را به یک بازی منحصر به فرد و دارای سبکی قوی و خاص تبدیل کرد.
Total War استفاده از نام های بزرگ تاریخ مثل ناپلئون، سزار روم و آرمینیوس و جنگ های بزرگشان را در بازی های خود به یک عادت برای بازیکنان تبدیل کرده است. در جدید ترین نسخه از این مجموعه بازی هم شاهد نام بزرگ دیگری خواهیم بود که در ادامه بیشتر با وی و تاثیراتی که بر زندگی دیگران گذاشت، آشنا خواهیم شد.

آتیلای بزرگ از آن دسته از فرمانروایان بزرگ است که درستی زمان و مکان تولد ثبت شده او، کاملا به اثبات نرسیده است. اما آن چه مشخص است این است که او رهبر قوم هون بود و در زمان زندگی اش بزرگ‌ترین امپراتوری را در اروپا داشت. آتیلا در آغاز به ایران (یکی از امپراطوری های قدرتمند موجود در این بازی امپراطوری ایرانی ساسانیان است.) حمله کرد و با شکستی سنگین مواجه شد. این شکست باعث شد که او رویای حمله به شرق را از سرش بیرون کند. در نتیجه تصمیم گرفت به سوی غرب پیشروی کند و در نهایت شهرهای زیادی را در اروپا نابود و غارت کرد. در زمان فرمانروایی‌اش وی یکی از ترسناک ترین دشمنان امپراتوری‌های روم غربی و شرقی بود. رومیان که راهی برای غلبه بر او نیافته بودند به او لقب تازیانه خداوند را داده بودند و برای دوری از گزند او با دادن باج و خراج به وی از حمله او به رم ممانعت می کردند.


افزونه های قابل دانلود (DLCs):

- افزونه Celts Culture Pack: این افزونه سه قوم  جدید و قابل انتخاب را به بازی اضافه می کند. با ضعیف شدن کنترل روم بر روی جزایر بریتانیا، مردم بومی و شجاع این مناطق برمی خیزند تا سرزمین های پدریشان را از چنگ دشمنان بیرون بکشند.

- افزونه Viking Forefathers Culture Pack: همان طور که از نام این افزونه مشخص است، با اضافه شدن آن به بازی می توانید مردان دلیر شمالی را تحت فرمان خود داشته باشید! همیشه در اروپا زمانی که نام وایکینگ ها برده می شد، ترس در دل ساکنین جنوبی حکمرانی می کرد. حال شما می توانید ارتش وحشت آفرین و خشن پیشینیان وایکینگ ها را به سمت جنوب هدایت کنید و منابع موجود در سرزمین های بدون یخ و آباد جنوبی را غارت کنید.

- افزونه Longbeards Culture Pack: با افزودن این افزونه به بازی، سه قوم و فرمانروایی جدید به بازی اضافه می شوند. با این که هر سه قبیله از نژاد ژرمن ها هستند اما تفاوت های بسیاری در همه زمینه ها با یکدیگر دارند. ارتش روم غربی قصد دارد به سمت جنوب لشکرکشی کند و این موضوع باعث شده است که آن ها از برخی از مرزهایشان با قبایل ژرمن غافل شوند. این سه قبیله هم که نمی توانند نفوذ هر چه بیشتر روم را تحمل کنند، این وضعیت را به عنوان فرصتی برای ایجاد آشوب و نفوذ به مناطق تحت اشغال روم در می یابند. شما می توانید با کنترل آن ها فرمانروایی آن ها را گسترده تر کنید و یک فرمانروایی افسانه ای را خلق کنید.

- افزونه Blood & Burning: این افزونه جنگ های بازی را بیشتر به واقعیت نزدیک می کند! شاید بپرسید چگونه؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت که جنگ یک مصیبت انسانی است و در آن خون و خونریزی و آتش حکمفرمایی می کنند. این افزونه با ویژگی های گرافیکی ای که به بازی اضافه می کند، امکان مشاهده این که جنگ تا چه حد می تواند زننده و وحشتناک باشد را برای بازیکن میسر می کند. اگر از دوست داران بازی هایی هستید که به پایان دنیا می پردازند این افزونه جنگ های Total War را به این گونه از بازی ها شبیه می کند. البته طراحان بازی، برای کسانی که علاقه ای به دیدن سیل خون ندارند هم چاره ای اندیشیده است و آن ها می توانند این ویژگی را از منوی Options در بازی حذف نمایند.

- افزونه The Last Roman Campaign Pack: نام روم غربی از نقشه دنیا زدوده شده است! روم که در شرف نابودی کامل است، تنها یک امید دارد و آن امید مردی به نام بلیساریوس است!
افزونه جدید یک ماموریت چالش برانگیز را که دارای تعداد زیادی از مراحل است و داستان زیبایی دارد، به بازی می افزاید. همچنین با این افزونه پنج قوم جدید به بازی اضافه می شوند که هریک دارای نیروها، فناوری ها و ساختمان های خاص خود هستند.