دانلود MotoGP15 - بازی مسابقات جایزه بزرگ موتورسواری 2015
(94/5/11) تغییرات:

آپدیت نسخه 1 اضافه شد.

مسابقات جایزه بزرگ موتورسواری موتو جی پی را می توان هیجان انگیزترین مسابقات موتورسواری موجود نامید. این مسابقات به همان اندازه که برای بینندگان زیبا و نفس گیر به نظر می رسد، برای مسابقه دهندگان آن چالش برانگیز و دشوار است. سازندگان مجموعه بازی ورزشی MotoGP هر سال تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند هیجان رقابت موجود در پیست های موتورسواری را با شبیه سازی این رقابت ها به دنیای مجازی وارد کنند. البته در دنیای واقعی تنها موتورسواران نیستند که این سختی ها را برای رسیدن به افتخار، موفقیت و جایزه بزرگ به دوش می کشند. تیم های آماده سازی همیشه باید همه حرکات رانندگان را بررسی کنند و تیم خود را رهبری کنند. همچنین شرکت های بزرگ موتورسازی مثل دوکاتی، یاماها و هوندا هم باید هرساله با بهبود موتورهای ساخت خود، برای رانندگان موتورسیکلت بهتری را مهیا کنند. در نتیجه هر سال و با انتشار نسخه جدید MotoGP باید انتظار دیدن آخرین مدل های موتورهای موجود در مسابقات را داشته باشیم.
مسابقات جایزه بزرگ به سه دسته موتو جی پی، موتو 2 و موتو 3 تقسیم می شوند که در نسخه جدید می توانید برای رسیدن به قله جهانی در هر سه رده و در هجده پیست مختلف رقابت نمایید.

در جدیدترین نسخه از این مجموعه بازی و در قسمت حرفه (موتورسواری به عنوان شغل یا Career mode) برای اولین بار در این مجموعه، می توانید تیم دلخواه خود را بسازید. پیاده سازی فیزیک جدید موتورها و موتورسواران و شبیه سازی خوب بازی را بیش از پیش به واقعیت نزدیک کرده است و هماهنگی بین موتور و موتور سوار بیشتر شده است. همچنین برای نفس گیرتر شدن مسابقات، هوش مصنوعی رقبا بیشتر شده است. نام همه موتورسواران موجود در رقابت ها در بازی به چشم می خورد. علاوه بر این اسطوره های مسابقات پیشین هم در بازی حضور دارند. در نتیجه می توانید قهرمانان امروزی مثل والنتینو روسی و خرخه لورنزو را در کنار اسطوره های دیروز مثل وین گاردنر مشاهده کنید!